نويسندگان
به نام خدا. رمان فوف العاده زیبای انگار گفته بودی لیلی برنده جایزه جشنواره هوشنگ گلشیری برای بهترین رمان سال ۷۹ نوشته خانوم سپیده شاملو که برای موبایل تهیه شده که امیدوارم خوشتون بیاد. در ضمن قالب چشه ؟ اختصاصیه پول خورده خوب  یه قالب خوب و پرملات با همین ت

مروري بر كتاب
شب برام قصه سياوش را مي گفتي و من خوابم مي برد.
اما قصه « ليلي» را نگفتي. قصه زندان را هم تعريف نكردي ، مي ترسيدي تحمل نكنم؟ از اين يار هم بندت محمود هم چيزي نگفتي.
تو نمي گفتي يا من اجازه نمي دادم بگويي؟ مستانه مي گفت آن قدر براي محمود از « ليلي» گفته بودي كه وقتي از زندان آزاد شده ، پيش خانم جان بر نگشته. يك راست رفته دنبال« ليلي» .

براي من چرا نگفتي؟ شايد مي ترسيدي حسادت كنم و با « ليلي» تو در بيفتم؟ ولي علي، خودت قضاوت كن من آدم مطمئن تري بودم يا محمود براي از « ليلي» گفتن؟

 


ادامه مطلب
[ یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ ] [ 22:9 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای اولین روز از زندگی تو ( جل الخالق ) نوشته نیلگون عسگری ( یا ذوالجناح ) که برای موبایل تهیه شده که امیدوارم خوشتون بیاد...


ادامه مطلب
[ پنجشنبه هفتم دی ۱۳۹۱ ] [ 19:24 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای پر چین عشق نوشته خانوم ناهید شمس ( مهرین فر ) که یک مصاحبه اختصاصی هم باهاشون انجام دادم رو برای موبایل اماده کردم که میتونید دانلود کنید....


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ششم دی ۱۳۹۱ ] [ 20:42 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای روزهای غمگین عشق نوشته خانوم مژگان مظفری که از نویسنده های خوب کشورمون هستند که کارهاشون از کیفیت خوبی برخورداره و سبک خاصی داره امیدوارم از خوندن این اثر زیبا لذت ببرید:


ادامه مطلب
[ سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ ] [ 20:17 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبا و خوندنی ایلار و یاشار نوشته شهرزاد عبدی که برای موبایل اماده شده و امیدوارم از خوندنش لذت ببرید:

مروری بر کتاب:

داریوش و مینا، هر دو بچه پرورشگاهی هستند كه با هم بزرگ می شن، ازدواج می كنند و زندگی راحتی را به دور از محیط پروشگاهی برای خودشون درست می كنند. حاصل ازدواج شان دو فرزند به نام آیلار و یاشاره . اما با تولد آن دو مینا با هزاران آرزو دنیا را ترك می كنه. تنهایی و بی كسی از یك طرف و مسئولیت دو نوزاد از طرفی دیگر زندگی را به كام داریوش تلخ می كنه. او برای مراقبت از بچه ها از شغلش استعفا می دهده، اما فشار زندگی و بی كاری باعث می شود تمام پس اندازش را از دست بده، ناخواسته در خط قمار و مستی بیفتد و در حالت مستی تمام زندگی اش را ببازد. داریوش به پیشنهاد دوستش پژمان، برای ازدواج مجدد اقدام می كند. پژمان، فریناز دختر فرامرزخان تاجر بزرگ و ثروتمند شهر را به او معرفی می كنه. داریوش در طی دیدار با فریناز جسم و روح خود را محكوم به عشق ابدی می بینه و بی آنكه خودش بخواد اسیر و دلباخته او می شه. اما از وجود فرزندان خود حرفی به میان نمی آورد. فریناز نیز با ازدواج با او موافقت می كند. داریوش می اندیشد كه اگر آنها وجود كودكانش را كشف كنن ، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر این بار هم شكست بخورد چه روزگاری در انتظارش خواهد بود؟!


ادامه مطلب
[ یکشنبه سوم دی ۱۳۹۱ ] [ 19:45 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای حسرت همیشه جاوید نوشته سکینه سادات موسوی (شهرزاد) که برای موبایل تهیه شده امیدوارم خوشتون بیاد...بعضیها میگفتن که رمانهای قبلی چون لینک غیر مستقیم داشت دانلود نمیشه...من چند بار امتحان کردم شد حالا چون پرشیم گیگ مشکل داشت از اونجا اپلود میکردم...حالا شما میتونید این رمان رو با لینک مستقیم دریافت کنید....ضمن اینکه از همراهان همشیگی این وبلاگ ( پریسا مریم و میترا ) یه تشکر مخصوص میکنم...گرچه بقیه هم دانلود میکنن و نظر نمیدن ولی از شما هم متشکرم که این وبلاگ رو برای دانلود کتابهاتون انتخاب کردین:


ادامه مطلب
[ یکشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:32 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. مجموعه داستان افسانه ی باران نوشته نادر ابراهیمی که برای موبایل تهیه شده و امیدوارم خوشتون بیاد...از دست ندید کتاب از چند داستان کوتاه و قشنگ تشکیل شده که میتونه وقتتون رو توی اتوبوس مترو پشت ترافیک و ... پر کنه...

مروری بر کتاب :

سالن انتظار حمام ساعت يازده صبح روز جمعه. وسط سالن حوضچه يي ست با فواره. يك گلدان بزرگ گل كاغذي كنار حوضچه است و دور تادور حوض كوچك پپسي كولا و كانادا و مثل اينها چيده شده.

در دوسوي اين حوض دور ميز گرد جاي دارد كه روي هر يك مقداري مجله زنان و جوانان كهنه و اطلاعات و كيهان شب پيش ريخته. همه صندليها- به جز دوتا- در تصرف منتظران است.


ادامه مطلب
[ جمعه بیست و چهارم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:19 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای سالهای انتظار نوشته خانوم مینا بهادر که امیدوارم دانلود کنید و خوشتون بیاد و همچنان نظر ندید


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:3 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای حرم دل نوشته نویسنده محبوب و پرکار خانوم فهیمه رحیمی که برای موبایل تهیه شده امیدوارم خوشتون بیاد:

مروری بر کتاب:

شنيده بودم رودابه خواستگار دارد اما فكر نمي كردم به اين زودي كارهايشان را انجام داده باشند وقتي عمو گفت بايد به فكر مراسم عروسي باشند سر جايم خشكم زد انگار دنيا دور سرم ميچرخيد يعني بايد آن همه روزهاي خوش كه براي خودمان آرزو داشتم را به دستهاي خسته خاطره مي سپردم او بايد برايم خاطره مي شد...

نمتوانستم تحمل كنم فرار را تنها چاره كار دانستم اما مگر ميشد به همين سادگي گذشت دل آروم نداشت وقتي چشم باز كردم خود را مقابل عمو ديدم حال آشفته ام او را نگران كرد براي اينكه مرا از آن حال و هوا خارج كند به من گفت بعد از سعيد نوبت توست كه داماد شوي ...

آري سعيد برادر رودابه قصد ازدواج داشت نه رودابه آنقدر خوشحال بودم كه عمو را بي هيچ شرمي محكم در آغوش كشيدم و چشمانم برق شادي را نمي توانست پنهان كند...


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:46 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان جذاب و خوندنی ابلیس تنهایی نوشته خانوم رویا سینا پور که برای موبایل تهیه شده...امیدوارم از خوندنش لذت کافی رو ببرید..ضمن اینکه فرارسیدن روز شهادت حضرت زین العابدین ( علیه السلام ) رو هم به همه تون تسلیت میگم:


ادامه مطلب
[ یکشنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 18:57 ] [ محمد رضا ]

به نام خدا. رمان عشق یا ثروت نوشته ثریا تقی زاده برای موبایل...


ادامه مطلب
[ جمعه هفدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:20 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای از خم چمبر نوشته محمود دولت ابادی خالق کلیدر که برای موبایل تهیه شده و امیدوارم خوشتون بیاد:


ادامه مطلب
[ پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 18:52 ] [ محمد رضا ]

به نام خدا. رمان زیبای اخرین قطره اشک نوشته علی جهانه برای موبایل:

.

.

.

برای دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید:


ادامه مطلب
[ چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:56 ] [ محمد رضا ]

به نام خدا. رمان زیبای حقیقت پنهان نوشته خانوم الهام نادری برای موبایل:

.

.

.

.

برای دانلود به ادامه مطلب برید:

 


ادامه مطلب
[ یکشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 20:19 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا..با عرض شرمندگی به دلیل دیر اپ شدن وبلاگ..باور کنین دست من نیست رمان جدید نیومده بود اخه...اما یکی اومد که خیلی جالبه..رمان جالب و طولانی ( ۵۵۲۳ صفحه با پرنیان ) با حجم ۱ مگ زمستان بی بهار نوشته ابراهیم یونسی که اگه دوست داشتین و وقت داشتین بخونین :


ادامه مطلب
[ دوشنبه ششم آذر ۱۳۹۱ ] [ 21:40 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبای چراغها را من خاموش میکنم اثر زویا پیرزاد برای موبایل:

مروري بر كتاب
از كنار درخت اكاليپتوسي گذشتم. دست دراز كردم و برگي كندم. توي دستمال مچاله كردم و بو كردم و پريدم عقب.
نزديك بود پا بگذارم روي قورباغه مرده‌اي كه وسط پياده‌رو پخش زمين بود. انگار چرخ پهني از رويش رد شده باشد زير لب غر زدم لعنت به اين شهر با همه قورباغه‌‌ها و مارمولك‌‌ها و مارهاي آبي زنده و مرده‌اش.

خانه‌هاي يك شكل با شمشادهاي يكدست، شبيه بچه‌هايي بودند كه تازه از سلماني برگشته‌اند. همه جا ساكت بود و فقط گاهي صداي جيرجيرك‌‌ها و قورباغه‌‌ها مي‌آمد.
دور و بر را نگاه كردم و فكر كردم اين شهر گرم و ساكت و سبز را دوست دارم.


ادامه مطلب
[ سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ ] [ 19:7 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا...فرا رسیدن ماح محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر و همچنین شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین به همراه هفتاد و دو تن از یارانش در صحرای کربلا رو به همه شما دوستان شیعه و بازدیدکنندگان این وبلاگ تسلیت میگم:

خوب با اومدن دوستان قدیمی منم هی طبع قدیمیم گل کرده  اول بذار پا ورقی رو همین اول ورقه بگم  ما خیییییییییییییییییییییییییییلی بالاییم اصلا کل کل هم نداره  اخه این رمانهای چرت و پرت چیه میخونین؟ میخواین کتابخونه منو ببینین؟   لینکش توی همین متن پنهان شده بگردین پیداش کنین   من همه اینا رو خوندم و میشه گفت باهاشون زندگی کردم و با بهترین چیزا عوضشون نمیکنم....ما اینیم دادا  یه  چیز دیگه این دخترای کلاس ما تو وبلاگ کلاس نظرسنجی گذاشتن که شکلات کلاس کیه بیشترین رای رو هم من اوردم  اخه دلیلش چیه من نمیدونم  میخواین ببینین اینجا کلیک کنین تا برین وبلاگ کلاس ما   ما هم قرار گذاشتیم با پسرای کلاس که یه نظرسنجی بذاریم جذابترین دختر کلاس کیه و بعد همه بریم به گزینه هیچکدام رای بدیم  اینقده حاااال میده  وای به حالتون خبر ببرین  هلیا و مریم با شمام ها  بفهمم خبر بردین دفعه بعد اینجا بیاین با تیپا پرت میشین بیرون   میدونم شما ابجیای گل من اهل این حرفا نیستین  این هم دانشگاهی منم یکی مهار کنه نره خبر چینی   سپهر جان فعلا شرمنده تیکه خاصی به ذهنم نمیرسه بهت بندازم ولی در اینده در پستهای بعدی یه پست میزنم کلا بهت تیکه میندازم  راستی هلیا جون چیز پی انم  فعلا غیر فعاله و گرنه ادرس پیج رو میذاشتم...توی پستهای قبلی یه سر بزنی گذاشتم....هااااا  از بس این مریم حرف میزنه ادم رشته کلام از دستش خارج میشه  غرض از مراحمت گذاشتن رمان توپ و تانک و دراکولا ( هی یادش بخیر چه ایامی بود  ) و جبهه جنگ و فشفشه و  زیبا و رمانتیک و وحشتناک و زشت و خوشگل و چرت و پرت و شاهکار از حسن کریم پور به نام خیال عشق که جاواست خواهشا رو اندروید نریزین  تا بعد


ادامه مطلب
[ جمعه بیست و ششم آبان ۱۳۹۱ ] [ 16:18 ] [ محمد رضا ]
به نام خدا. رمان زیبا و تاریخی تائیس ( فتنه گری که تخته جمشید را به اتش کشید ) نوشته نویسنده و فیلمنامه نویس مشهور کشورمون مرحوم منوچهر مطیعی خالق اثرهای زیبای شش سال در میان زنهای وحشی امازون و راسپوتین که برای موبایل تهیه شده و امیدوارم که خوشتون بیاد:


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۱ ] [ 15:0 ] [ محمد رضا ]

رمان زیبای ستاره ام بمان نوشته مریم خداداد  برای موبایل:

مروري بر كتاب
... وقتي تركم كردي تا مرز جنون پيش رفتم.
بيشتر از اين رنج مي بردم كه نمي توانستم بفهمم چه حرفم يا چه كارم باعث شد سرانجاممون به اينجا ختم بشه.

تو در نظر من كامل بودي.
براي همين هم تمام ايرادها و نقصها رو تو خودم جستجو مي كردم.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 9:39 ] [ محمد رضا ]
اقا بالا بودن جرمه؟  گناهه؟  چیکار کنیم که این بالا بودن مثه یه مرض افتاده به جونمون هان؟  بالاییم دیگه کل کل نداره  دروغ میگم بگین دروغ میگی  من الان اعصابم خرده  امروز به ماهیت این دخترها پی بردم  بابا چه خبره اینقد درس میخونین؟  تو کلاسهای ما این دخترا هی به استاد جواب میدن و هی تو بحث ها شرکت میکنن حالا این قیافه های من و دوستامه ...این منم (  ) این بغل دستیمه (  ) این پشت سریمه (  ) این جلوییمه (  ) اینم سمت چپیمه (  ) خوب چه وضعشه؟ امروز یکی از دخترای دیوونه و بیکار کلاس رفته بود برای درس فارسی عمومی اسلایدهای زندگی حافظ رو اماده کرده بود رفت کنفرانس داد اینقدم حرف زد که نگو  تازه اینش به کنار یه بار شیمی عمومی سوال داده بود گفته بود برای من جواباشو بیارین من یادم رفته بود تا روز قبلش بعد رفتم یه نگاه کردم دیدم اوه یا امامزاده کامبیز  اینا چیه؟  خوش به حال پسر عمه م رفت سربازی و این روزا رو ندید  خلاصه داشتم دست به دامن خدا میشدم که استاد تو راه تصادف کنه  یا طحالش درد بگیره یا حامله شه نیاد و این حرفا  که یهو یاد دخترای کلاس افتادم  رفتم جزوه یکیشونو گرفتم همه رو حل کرده بود تازه صورت سوالها رو هم نوشته بود اونم باسه رنگ مختلف گل و بلبل هم کشیده بود  با خودم گفتم این دیگه کیه خلاصه از جزوه ش عکس گرفتم بزارم فیس بوک  یعنی در این حدن این دخترا  مثه ما که نیستن هی بهشون بگن برو نون بخر...برو سیب زمینی بخر...برو کولرو درست کن...بخاری کجه...بیا این فرشو بالا بگیر زیرشو جارو بزنیم...کمدتو مرتب کن ..اتاقتو تمیز کن  میشینن تو خونه رمانهای نسرین  ثامنیو میخونن حالا کاش شاپور ارین نژاد میخوندن یه خرده دل ادم نرمتر میشد  خلاصه داریم فکر میکنم که دختر مورد نظر رو چطوری بکشم که طبیعی به نظر بیاد  حالا بگذریم این حرفها عقده شده بود تو گلوم اندازه گلابی هرکی منو میدید فکر میکرد گواتر گرفتم نمیدونست که این عقده ست تو گلوم و جیگرم خونه

رمان جذاب و خوندنی بازی عشق نوشته دیبا محمودی برای موبایل...  دخترا دانلود نکنن لطفا این پست مال پسراست


ادامه مطلب
[ یکشنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 17:49 ] [ محمد رضا ]
........ مطالب قدیمی‌تر >>

.: Weblog Themes By YoUrtHem :.

درباره ما

از اینکه این وبلاگ رو برای دیدن انتخاب کردید ممنونم.
امکانات وب